مقالات سبك زندگي سالم

افزايش ميل جنسي آقايان


داشتن مهارت كافي در زندگي زناشويي يكي از كارهاي مهمي است كه هر فردي بايد پيش از ازدواج آن را بياموزد تا يك زندگي ارام و تقريبا بدون تنشي را در كنار همسر خود تجربه كند. بسياري از زوج‌ها به دليل عدم آگاهي لازم دچار مشكلات فراواني مي شوند. يكي از اين مشكلات نداشتن تمايل جنسي لازم براي زندگي زناشويي است.چگونه مي توان با افزايش ميل جنسي از زندگي خود لذت برد؟

عوامل مختلفي از جمله مسايل روحي رواني، نوع تغذيه، تحرك، شرايط آب‌وهوايي، سن، بسياري از داروها و بعضي از بيماري‌ها مي‌توانند در كاهش يا افزايش ميل جنسي در مردان اثرگذار باشند. بسياري از گياهان نيز با توجه به مواد موجود در آن‌ها مي‌توانند براي كاهش يا تقويت قواي جنسي موثر باشند.

افزايش ميل جنسي آقايان با معجون كاميابي

 

افزايش ميل جنسي اين روزها براي بسياري از سود جويان تبديل به يك راه پردرآمد شده است به طوري كه با تجويز داروهاي خطرناك مشتريان بسياري را كسب كرده اند اما نمي توان مشكل تمام افراد را تنها با يك نوع دارو درمان كرد چرا كه هر فرد شايد مشكلي متفاوت با ديگري داشته باشد به همين دليل بهترين روش براي رفع سرد مزاجي مردان و افزايش ميل جنسي استفاده از داروها و خوراكي هاي طبيعي و بي خطر است.

رابطه جنسي بعد از ازدواج علاوه بر ارضاي نياز فردي و بهبود روابط خانوادگي، اجتماعي و بقاي نسل، به سلامت جسماني، طول عمر و كيفيت زندگي كمك مي كند. چنانچه رابطه جنسي پس از ازدواج به اندازه كافي وجود نداشته باشد باعث تجمع مواد (رطوبت هايي كه به طور طبيعي از بدن زن و مرد خارج مي شود) در داخل بدن مي شود و يكسري بيماري را به وجود خواهد آورد كه مي توان به بيماري هاي سيستم ادراري، گوارشي و سيستم مغز و اعصاب اشاره كرد. همچنين مشكلاتي چون سياه رفتن چشم ها، سرگيجه، بيخوابي، بي اشتهايي، سردي بدن و خفقان رحمي از ديگر مشكلاتي است كه در اثر نداشتن ميل جنسي كافي و رابطه جنسي به اندازه، ايجاد مي شود. 

ما در اينجا يك معجون صد در صد طبيعي را براي افزايش ميل جنسي آقايان براي شما آماده كرده‌ايم. معجون كاميابي معجوني است كه در عمل بارها آزمايش شده است و حاصل سال‌ها تجربه ما بوده و تعداد اسپرم را تا شش برابر افزايش مي دهد و نواقص آن را بر طرف و سرعت و حركت آنها را زياد مي كند. 

با استفاده از اين معجون بي نظير در مدت اندكي مي‌توانيد ناتواني ها و مشكلات جنسي خود را به فراموشي بسپاريد و از رابطه جنسي خود نهايت لذت را برده و كامياب شويد.

اين معجون شگفت انگيز حاوي بيش از ۳۰ نوع از انواع مغزها، دانه‌ها و گياهان موثر و تقويت كننده قواي جنسي يا قوه باه مي‌باشد. تركيبات اين معجون شامل مغز بادام، گردو، فندق، پسته، نارگيل، چلغوز، كنجد با پوست و بادام هندي خام و تازه، آرد جوانه گندم تازه، دارچين، زنجبيل، هل سبز، زعفران، فلفل سياه، فلفل سفيد، گلرنگ، قدومه شيرازي، تخم زردك پاك شده، تخم پياز، تخم شلغم، زيره سبز و سياه، ميخك، گرده گل، جين سينگ تازه، خارخاسك سبز و عسل طبيعي مي‌باشد كه در تهيه اين معجون از بهترين و تازه‌ترين مواد موجود استفاده شده است. در ادامه با خواص برخي از اين تركيبات طبيعي در افزايش ميل جنسي آقايان آشنا مي‌شويم.

خواص برخي تركيبات موجود در معجون كاميابي

بادام

بادام، موادي در خود دارد كه براي توليد تستوسترون ضروري است. افزايش اين مواد، باعث تجربه رابطه اي بهتر و طولاني تر و افزايش ميل جنسي مي شود. مصرف روزانه مقدار معيني از بادام به انسان براي رابطه اي با انرژي تر كمك مي كند. در بادام، موادي وجود دارد كه الكتروليت هاي سلولي را تنظيم مي كند كه در نتيجه، شخص از آرامش اعصاب و روان خوبي برخوردار مي شود و مي تواند در هم بستري نتيجه اي زيبا بگيرد.

از دوره باستان، اين اعتقاد وجود دارد كه بادام ميل جنسي را افزايش مي دهد. بادام منبعي غني از اسيدهاي چرب ضروري است. در واقع اسيدهاي چرب ضروري، ماده اصلي براي ساخته شدن هورمون هاي مردانه اند. علاوه بر اين، بوي بادام، يك رايحه آرامش بخش است كه مي تواند در كاهش استرس مؤثر باشد.

چلغوز

دانه چلغوز، غني از اسيدهاي چرب ضروري و آهن است و يك راه حل ثابت براي تقويت جنسي مردان از زمان قرون وسطي بوده است. اسيدهاي چرب موجود در آن باعث حفظ باروري جنسي، افزايش توليد تستوسترون و اسپرم و در نهايت يك رابطه جنسي خوب مي شود. اين دانه براي افرادي كه از طبع بلغمي برخوردارند، بسيار مفيد است.

دارچين

دارچين را از زمان هاي قديم به عنوان دارو و غذا استفاده مي كردند و در حال حاضر از پرمصرف ترين ادويه هاي معطر جهان است. دارچين، رمز جواني است و مصرف روزانه آن انسان را سالم نگه مي دارد. دارچين، براي زياد شدن و تجديد نيروي جنسي به كار مي رود، كليه ها را گرم مي كند، ضعف كمر و پاها را از بين مي برد و كم خوني را درمان مي كند.

زنجبيل

زنجبيل يكي از مواد غذايي مفيد در تقويت قواي جنسي است. در طب سنتي چيني، زنجبيل را به عنوان ماده غذايي «يانگ» توصيه مي كنند، يعني ماده غذايي كه باعث گرمي مي شود. براي همين زنجبيل ميل و قواي جنسي را بالا مي برد و در شرايط مطلوب نگه مي دارد. نامي كه چيني ها به زنجبيل داده‌اند به معني «مردي و چيزي است كه داراي نيروي جسمي و جنسي مردانه» است. پس جاي تعجب نيست كه زنجبيل در بين خوراكي‌هاي تقويت كننده قواي جنسي قرار گيرد.

هل

يكي ديگر از مواد غذايي مؤثر در افزايش ميل جنسي، هل است. هل، دانه اي خوشبو و معطر، تقويت كننده و تسكين دهنده است و همانند ادويه هايي مثل زيره، زردچوبه و گشنيز، جريان خون را تحريك و بيشتر مي كند و براي همين انرژي جنسي شما را بالا مي برد. مقدار كمي از پودر هل، مي تواند انرژي كافي را براي فرد فراهم كرده و قواي جنسي او را تقويت كند.

زعفران

اين ادويه عجيب و غريب، دقيقا چيزي است كه شما براي داشتن رابطه‌اي خوب به آن احتياج داريد. خوردن مقداري زعفران علاوه بر ايجاد آرامش اعصاب، نيروي جنسي لازم را براي زن و مرد فراهم مي كند.

فلفل سياه

با توجه به طبيعت گرم قابل توجه، فلفل داراي اثر افزايش قواي جنسي است و جزو ادويه هاي محرك محسوب مي شود. كاپساكين (ماده اي كه باعث سوزش در فلفل مي شود و براي توليد آندروفين ضروري است)، باعث افزايش سرعت خون در بدن و افزايش ضربان قلب مي گردد. يك تكه كوچك از آن مي تواند هيجان زيادي ايجاد كند.

جين سينگ

اين گياه در تسريع جريان خون و تسهيل در امر گردش خون در ارگان هاي بدن از جمله ارگان هاي جنسي كمك مي كند و از اين جهت در افزايش ميل جنسي مي تواند تأثيرگذار باشد. جين سينگ، داراي اثر ضد خستگي (تقويت كننده قواي جسمي و فكري) مي باشد و بسياري از اثرات ضد خستگي آن، مربوط به اثر محرك روي سيستم اعصاب مركزي است

عسل طبيعي كنار

اين ماده شيرين، يكي از شگفتي هاي طبيعت و منبعي فوق العاده غني است كه مي تواند محرك باشد و باعث تأخير انزال شود. عسل كنار طبيعي تقويت كننده قواي جنسي و جسمي است و بيشتر مردم عسل كنار را با اين ويژگي مي شناسند. اين عسل مقوي و انرژي زا بوده و در بين اعراب محبوبيت خاصي دارد و به عنوان عسل جنسي نيز ناميده مي شود و به تازگي در بسياري از كشورهاي دنيا به عناون يك تقويت كننده جنسي موثر، سريع و طبيعي استفاده مي شود. علاوه بر اين عسل كنار سستي اعضا را از بين مي برد و براي تقويت اعصاب بسيار مفيد است. همچنين ويتامين B موجود در آن، منجر به توليد تستوسترون و كمك به سلامت زندگي جنسي و افزايش ميل جنسي مي شود. ضمنا قند موجود در عسل سهل الهضم است و جذب مغز ميشود كه انرژي بخش است.

منبع: سالم بازار


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۶:۴۳ توسط:علي شوقي موضوع: