مقالات سبك زندگي سالم مقالات سبك زندگي سالم .

مقالات سبك زندگي سالم

روغن خراطين چيست؟


روغن خراطين چيست؟

روغن خراطين كه از نوعي كرم خاكي تهيه مي‌شود و يكي از طبيعي‌ترين روغن‌ها محسوب شده كه امروزه به عنوان يك راهكار طبيعي با نتايج شگفت انگيز براي افزايش حجم لب، گونه، باسن و سينه استفاده مي‌گردد. يكي از ويژگي‌هاي كرم خاكي قدرت توليد و ترميم نيمه ديگر بدنش است زماني كه دو نيم مي‌شود. اين ويژگي كرم خاكي باعث گرديد تا استخراج تركيبات شيميايي بدن وي صورت گيرد كه به آن خراطين گفته مي‌شود. خواص دارويي و درماني روغن خراطين بسيار گسترده مي‌باشد. در ادامه با مطلبي از فروشگاه محصولات سالم و ارگانيك سالم بازار براي بررسي خواص روغن خراطين همراه باشيد.

ويژگي هاي روغن خراطين اصل

ماده اصلي روغن خراطين ، كرم خراطين يا همان كرم خاكي قرمز است كه امروزه طي فرايندي خاص و با كمك تجهيزات پيشرفته، تركيبات و عناصر خود را وارد روغن‌هاي پايه مي‌نمايد. در روغن خراطين پورشيا طب از روغن هاي سياهدانه، سداب، جينسينگ و شكوفه سنجد نيز براي تقويت اثر بخشي آن استفاده شده است.

از گذشته و در طب سنتي افرادي كه از كوچك بودن بعضي از اندام‌هاي خود رنج مي‌بردند و اصطلاحا بعضي از اندام‌ها به دلايل وراثتي يا ژنتيكي و يا لاغري به كمال رشد نمي‌رسيدند، به وسيله مرهمي از روغن خراطين مداوا مي‌شدند.

رنگ روغن خراطين اصل قهوه‌اي مايل به تيره است و داراي بويي گرم و نسبتا تند مي‌باشد. همچنين روغن خراطين اصل به‌صورت روغني و مايع است و به هيچ عنوان سفت و جامد نيست. بنابراين از خريد روغني كه بصورت كِرِم و جامد و در بسته‌هاي تيره رنگ است، خودداري فرماييد.

توجه داشته باشيد، روغن خراطين اصل هنگام مصرف، موجب گرم شدن در اندام مي‌شود و اصلا نبايد با حالت پف فوري و غيرطبيعي همراه باشد. اگر اينطور باشد به اين معني است كه روغن تقلبي بوده و داراي مواد شيميايي كورتون‌دار است كه موجب پف كردن موقت مي‌شود و متأسفانه عوارض زياد دارد.

 

روغن خراطين پورشيا - روغن خراطين اصل - روغن خراطين طبيعي - سالم بازار

 

كاربرد و خواص روغن خراطين براي خانم‌ها

روغن خراطين براي خانم‌ها بيشتر به منظور افزايش حجم بافت و عضلات سينه، باسن و گونه استفاده مي‌شود. در حقيقت مي‌توان گفت كه روغن خراطين اصل يكي از بهترين و مطمئن‌ترين راه‌ها براي افزايش اندازه و حجيم شدن عضلات و بافت‌هاي بدن بوده و تاثيرات آن دائمي و  بدون بازگشت است. تركيبات اين روغن سرشار از امگا 3، امگا 6، امگا 9 و پروتئين‌هاي فراوان از جمله كلاژن بوده كه عامل سفت شدن و اتصال بافت‌ها در زير پوست مي‌باشد. در ادامه به بررسي اثرات روغن خراطين براي خانم‌هاي مي‌پردازيم.

رشد سينه

آيا از كوچك بودن سينه رنج مي بريد؟ تمام خانم ها همواره بدنبال داشتن سينه هايي زيبا هستند چرا كه آن را نشانه زنانگي خود مي دانند . سينه هاي زيبا براي زنان يعني سينه هاي سفت ، با قوام و اندازه‌اي متناسب با اندام آنها. برخي از خانم ها از داشتن سينه هاي كوچك گله مندند چرا كه غالبا سينه هاي كوچك موجب افسردگي و ناراحتي آنان مي شود و مايلند كه سينه هايي بزرگ تر ، خوش تركيب تر و زيبا تر داشته باشند.

بسياري از بانوان براي رفع مشكل خود به سراغ كرم ها و ژل هاي حجم دهنده شيميايي مي روند كه تركيبات شيميايي موجود در آنها داراي عوارض متعدد مثل سياه و لكه دار شدن عضو ، سوزش و خارش هاي طولاني مدت مي باشند. عده اي هم كه از اين روش هاي مايوس شده‌اند به دنبال عمل جراحي مي روند كه البته خطرناك‌ترين و پرهزينه‌ترين روش مي باشد كه مي‌تواند عوارض بسيار بد و دراز مدتي داشته باشد.

اما ما يك روش و محصول ساده و صد در صد طبيعي و تضميني را به شما پيشنهاد مي كنيم. با استفاده از روغن خراطين مي توانيد در كمتر از 1 ماه شاهد رشد سينه هاي خود باشيد و در كمتر از 4 ماه تغيير اندازه سينه هاي خود را به خوبي حس كنيد.

روغن خراطين با اثر گذاري بسيار بيشتر نسبت به كرم ها و ژل هاي شيميايي، داراي كمترين عوارض مصرف بوده و با اطمينان خاطر شما را به هدفتان مي‌رساند. همچنين روغن خراطين پورشيا صد در صد خالص و طبيعي بوده و داراي مجوزها و نظارت‌هاي رسمي مي‌باشد.

روغن خراطين پورشيا علاوه بر حجم دهندگي و افزايش سايز كوچك سينه بانوان داراي خاصيت سفت كنندگي و فرم دهندگي به اين اندام نيز مي‌باشد و براي جلوگيري از پيري و چروك شدن سينه بعد از يائسگي و جلوگيري از شل شدن و آويزان شدن سينه به ويژه در مادران شيرده بسيار موثر است.

البته لازم به ذكر است دختراني كه هنوز به بلوغ كامل نرسيده و سينه هاي آنان در حال رشد است بايد صبر كنند چرا كه سينه ها بزرگتر خواهند شد . لذا اين محصول يعني روغن خراطين مخصوص خانم هايي است كه دوران بلوغ را پشت سر گذاشته و رشد سينه هاي آنان كامل شده و از اندازه ي آن راضي نيستند و دوست دارند سينه هاي بزرگ تري داشته باشند . بعضي از زنان سينه هايي دارند كه كاملا رشد نكرده اند يا بعد از حاملگي با تغيير وزن يا پير شدن به ميزان قابل توجهي اندازه و شكلش را از دست داده و تغيير كرده اند كه با استفاده منظم و حداكثر 4 ماهه از روغن خراطين ميتوانند همه مشكلات قبلي خود را به فراموشي بسپارند.

همانطور كه گفته شد روغن خراطين حاوي عصاره كرم خاكي بوده و سرشار از كلاژن است كه اين ماده عامل پيوند بافت‌ها به هم و سفت نگه داشتن سينه مي باشد. بنابراين استفاده از روغن خراطين به صورت موضعي در ناحيه سينه سبب افزايش بافت كلاژني سينه شده و علاوه بر رشد سينه بافت هاي چربي كه باعث افتادگي سينه مي شوند را نيز كاهش مي دهد.​

روغن خراطين پورشيا - روغن خراطين اصل - روغن خراطين طبيعي - سالم بازار

 

رشد باسن

باسن ناحيه‌ اي از بدن است كه به سختي با كمك ورزش فرم مي‌گيرد. از طرفي شكل و اندازه باسن تأثير قابل توجهي در زيبايي اندام يك فرد به خصوص زنان دارد. وقتي ورزش و تغذيه پاسخ مؤثري در تقويت باسن ندارد، افراد به فكر عمل هاي جراحي مي افتند كه تصميمي بسيار پر هزينه و خطرناك بوده و مي تواند مشكلات و نارضايتي هاي جبران ناپذيري را براي آن‌ها به همراه داشته باشد.

در چنين شرايطي ما راهكار ساده‌تر و سالم‌تري را به شما پيشنهاد مي دهيم و آن استفاده از روغن خراطين پورشيا مي ‌باشد. شما با استفاده از روغن خراطين مي توانيد با هزينه هاي ناچيز و به صورت كاملا طبيعي و بدور از عوارض عمل هاي جراحي و استفاده از ژل ها و كرم هاي شيميايي به سرعت به هدف خود برسيد و از اين موضوع رضايت و شادماني هميشگي داشته باشد.

بزرگ كردن و افزايش سايز باسن با استفاده موضعي از روغن خراطين علاوه بر رفع نارضايتي افراد از كوچكي باسن باعث زيبا كردن و ايجاد تناسب ميان انحناي اندام‌هاي جنسي بدن زنان مي‌شود. تركيبات موجود در روغن خراطين با تقويت بافت هاي باسن و افزايش خونرساني به اين بافت ها مي‌تواند با ايجاد تغيير شكل، افزايش حجم و بالا كشيدن عضلات، ظاهر زيباتري به اين ناحيه بخشد.

خانم ها با استفاده از روغن خراطين در كمتر از 1 ماه مي توانند شاهد اثرات شگفت انگيز اين روغن و رشد و سفت شدن بافت‌هاي ناحيه باسن خود بوده و در صورت استفاده منظم از اين روغن در يك دوره 3 تا 4 ماهه بدون هيچگونه عوارضي تغيير سايز در اندام هاي خود را حس كنند و از اين طريق زيبايي اندام‌هاي جنسي خود را بدست آورده و اعتماد به نفس و احساس رضايت در خود را تقويت نموده و افزايش دهند.

رشد گونه

اگر گونه هاي صاف و بدون هيچ برجستگي داريد و جراحي زيبايي و كاشت گونه را تنها راه زيبايي خود مي دانيد با استفاده از روغن خراطين پورشيا حتما نظرتان عوض خواهد شد. گونه ها نقش بسيار موثري بر زيبايي افراد بخصوص خانم ها دارند. برخي از خانم ها به دلايل ژنتيكي، تغذيه و سبك زندگي گونه‌هاي فرورفته و كوچكي دارند و به همين علت حاضرند روش هاي برجسته كردن گونه ها را به هر قيمتي امتحان كنند. امروزه با تزريق ژل به زير گونه و يا گذاشتن پروتز گونه، عمل زيبايي گونه را انجام مي‌دهند كه در بسياري موارد بدليل حركت ژل ها در زير پوست و بوجود آمدن عوارضي مثل تورم ،كبودي و التهاب سلولي، اين نوع عمل موفقيت آميز نبوده و عوارض زيادي به همراه دارد و به طور كلي اين عمل در نزد بسياري از متخصصان جراحي رد شده است. شما با استفاده از روغن خراطين پورشيا مي توانيد حداقل بعد از يك دوره يك ماهه و حداكثر چهل روزه به اندازه متناسب دلخواه و زيبايي مورد نظر در گونه‌هاي خود از راهي ساده، كم هزينه، طبيعي و بدون عوارض دست يابيد.

روغن خراطين پورشيا - روغن خراطين اصل - روغن خراطين طبيعي - سالم بازار

 

حجيم شدن لب

 يكي ديگر از اعضاي صورت بخصوص صورت خانم ها ، كه عامل مهمي در زيبايي آنهاست، لب ها هستند. لب هاي نازك و باريك زيبايي دلنشيني ندارند و برعكس، لبهاي حجيم و بزرگ به همراه كمي آرايش مي تواند ظاهري كاملا بي‌نظير و مطلوب را از چهره نمايان كند. روش‌هايي كه امروزه بكار مي رود عمدتا تزريق ژل يا استفاده از دستگاه هاي پروتز مي‌باشد. كه جداي از هزينه بالا، عوارض جبران ناپذيري نيز به همراه دارد.

پيشنهاد ما به افرادي كه در حال حاضر از فرم لبهاي خود راضي نيستند و به دنبال حجيم تر كردن لب‌هاي خود با روشي كم هزينه و بدون خطر هستند، استفاده از روغن خراطين پورشيا است. روغن خراطين با قدرت شگفت انگيز در حجم گذاري مي‌تواند گزينه بسيار مناسبي براي افزايش حجم و اندازه لب ها باشد. دوره استفاده از اين روغن براي لب ها يكماهه و بطور معمول يكبار استفاده در روز است.

روغن خراطين پورشيا - روغن خراطين اصل - روغن خراطين طبيعي - سالم بازار

 

مكانيسم اثر روغن خراطين اصل

همانطور كه گفته شد روغن خراطين اصل با افزايش خون رساني به بافت مورد نظر باعث ازسرگيري رشد بافت شده و به دليل تركيبات موثري كه دارد به تغذيه هرچه بيشتر بافت كمك كرده و از طريق پروتئين سازي و پروتئين رساني به اجزاي بافت، رشد و استحكام و طراوت را به اندام بر مي‌گرداند.

 

دستور و دوره مصرف روغن خراطين پورشيا

همانطور كه ذكر شد، حجم دهندگي اين روغن مهمترين شاخصه اين محصول است. استفاده از اين روغن براي برجستگي گونه‌ها و لب كاربرد دارد و يك حجم دهنده و سفت كننده طبيعي باسن و سينه در خانم‌ها است. طريقه مصرف اين روغن براي افزايش حجم عضلات، بزرگ شدن سينه و باسن زنان به شرح زير است.

 ابتدا اندام مورد نظر را با آب و صابون بشوييد تا منفذهاي پوست باز شود. لازم است براي نتيجه بهتر، پوست موضع مورد نظر به قرمزي برسد. بنابراين با مالش دست، پوست را به قرمزي برسانيد مثل زماني كه پوستتان را كيسه مي‌كشيد. سپس چند قطره از روغن را بر آن قسمت ماليده و به آرامي به مدت 2 تا 3 دقيقه ماساژ دهيد تا روغن جذب پوست شود. اين عمل را روزي دو مرتبه انجام دهيد و در صورت لزوم چند ساعت بعد شستشو داده دهيد.

با توجه به اينكه روغن خراطين يك ماده طبيعي براي افزايش حجم عضلات و اندام‌ها است، بايستي براي رسيدن به نتيجه دلخواه، حداقل 20 تا 30 روز از شروع مصرف روغن بگذرد تا نشانه‌هايي از تاثير آن را مشاهده كنيد. همچنين حدود ۳ تا ۶ ماه طول مي‌كشد كه اثر استفاده از اين روغن تكميل شود و پس از اين مدت تغيير محسوس در بافت قابل مشاهده خواهد بود.

توصيه ها جهت مصرف روغن خراطين پورشيا

جهت آزمودن محصول براي جلوگيري از حساسيت، بهتر است كه دو بار بر روي داخل بازو آزموده شود و در صورت عدم خارش و قرمز شدن با خيال راحت استفاده شود. همچنين با توجه به اينكه روغن خراطين داراي طبع گرم و تر است، استفاده از آن براي افرادي كه داراي مزاج گرم هستند، ممكن است باعث جوش زدن بر روي پوست شود؛ لذا توصيه مي‌شود اين افراد در طول دوره مصرف روغن خراطين، از عرقيات گياهي با طبع سرد مثل عرق بهار نارنج و يا كاسني مصرف كنند.

استفاده از روغن خراطين عموما به صورت موضعي است و جنبه خوراكي ندارد. همچنين با توجه به اينكه استفاده از اين روغن براي حجم دهي عضلات، روشي كاملا طبيعي است و از مواد شيميائي استفاده نمي‌شود، بنابراين نسبت به روش‌هاي ديگر، طول درمان بيشتري دارد و طبع سرد و گرم فرد مصرف كننده، رنگ پوست و... بر طول و نتيجه درمان تاثير دارد. 

موادر منع مصرف و عوراض جانبي

منع مصرف: افراد مبتلا به پسوريازيس و حساسيت هاي پيشرفته، خانم هاي باردار

عوارض جانبي: به خاطر وجود سينامالدهيدها و اوژنول، در برخي افراد ممكن است سبب خارش شود كه مي توان مصرف آن را كمتر كرد.

اين روغن داراي آناليز آزمايشگاهي بوده و از كرم خراطين پرورشي و بهداشتي تهيه شده است.

منابع: سالم بازار


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۱۶:۱۸ توسط:علي شوقي موضوع:

:: مطالب مشابه
5 خوراكي براي درمان گرفتگي عضلات 5 خوراكي براي درمان گرفتگي عضلات
درمان سنگ كليه با طب سنتي درمان سنگ كليه با طب سنتي
درمان سوزش معده با نسخه طب سنتي درمان سوزش معده با نسخه طب سنتي
داشتن پوستي زيبا با طب سنتي ! داشتن پوستي زيبا با طب سنتي !
آموزش ماساژ صورت آموزش ماساژ صورت
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :